CrAzY_TeEn_FuN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CrAzY_TeEn_FuN

Teen forum...Samo za teenagere!!NO ADULTS!!=D
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Bullet Freak

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Mila

Mila


Female
Broj postova : 102
Age : 29
Lokacija : Z@d@r
Registration date : 29.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimepet kol 29, 2008 7:18 pm

wow, imam čast imat prvu priču na ovom forumu
pa ewo... originalan naslov i imat će priča veze sa mnom i stvarima koje mi se događaju iako one neće biti opisane unutra doslovno i detaljno i ne mora značit da su se meni zapravo desile...
likovi mi ne tribaju, sam javite kad da napišen post...
sad ono - ODMA!!!
ne mogu odma
tek za kojih... po ure xD
[Vrh] Go down
http://angelguardian.bigforumpro.com/
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimepet kol 29, 2008 7:19 pm

Ajde,pisi!! Cool
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
Mila

Mila


Female
Broj postova : 102
Age : 29
Lokacija : Z@d@r
Registration date : 29.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimesub kol 30, 2008 1:56 am

dio prvi - Hand of Blood


Bullet Freak Bulletformyvalentinehanea0


13.2.2009. sutra Valentinovo. zašto mora postojati? jedan jedini dan kad se zaljubljeni daruju i cmakaju svima ispred očiju. užas! koma! kaos! nevjerojatno je kako mrzim taj dan. nešto fascinantno. po meni je potpuno nepotreban - zašto bi zaljubljenima trebao jedan dan u godini da se darivaju i vole? osobno mrzim darove, tako da mrzim i Valentinovo. nikad - u svih svojih skoro 15 godina života - nisam imala dečka na Valentinovo... lažem, jesam... jednom. bilo je užasno. dala sam mu dar tek nakon 2 tjedna i izbjegavala njega još dva tjedna, tako da sam dobila dar nakon mjesec dana. plišani medek kojeg kad stisneš govori 'I Love You'. juck! previše... ne znam. ljubavno, a ljubavi nije bilo. nimalo - s moje strane. zašto bi bilo? imala sam 12 godina, nije me bilo briga. dvije godine su prošle od toga. Isuse, samo tako su proletjele.
- ej! oćeš li što dobiti za Valentinovo? - došla je do mene cijela razigrana i rumena Daniela. zašto se malo ne skulira? ima 14 godina. zar ovu fazu nije već prošla?
- hvala Bogu, ništa. - odgovorila sam joj hladno dok sam za vrijeme malog odmora sjedila na stolici u učionici s mp4 u ušima slušajući glazbu... trenutno Evanescence. piskarala sam razne gluposti po papiru.
- kako to misliš, hvala Bogu? - upitala me odjednom Karla. odakle se one to stvaraju i kako sve mogu čuti?
- ne volim darove. - govorila sam i dalje hladno dajući im do znanja da mi te teme nisu pretjerano zanimljive.
- ma to ona samo zato jer nema dečka!!! - viknula je Martina i počela plesati. ljutito sam dignula glavu i pogledala ju onako nasmijanu razigranu. bijes je splasnuo. djetinjarije. ne bi me trebale uzbuđivati previše. Karla se točno spremila na nova pitanja kad je zvonilo. odahnula sam. sat je razrednika, a ja sam se poput crne ovce smjestila sama u zadnju klupu. Lela (Daniela) me pozvala kod sebe rukom. odmahnula sam glavom i napisala u poruci da nisam pretjerano raspoložena. počelo je mukotrpno predavanje o nadolazećem a.k.a. sutrašnjem Valentinovu. što je najgore --> morala sam ugasiti mp4 i tako cijeli dan.

****


napokon kući. psihički rasturena zbog Valentinova, potpuno nespremna za internet. potpuno nespremna za tipičan petak popodne uz dopisivanje. teme ljubavi me uvijek izmore. mrzim ih. što ikog treba biti briga ako je itko zaljubljen? zašto se od tog dana toliko toga mora raditi? zar to ne bi trebalo biti između dvoje ljudi? popucala sam lagano kosti u vratu i izvadila knjige iz matematike, te preko volje napisala taj domaći. prvo ono najteže, a najlakše ostavljam za kraj... ili uopće neću napisati. tek oko 8 ipo navečer sam završila domaći, te preko ruke prebacila pidžamu i otišla u kupatilo. otuširala sam se puštajući da mi vodi masira vrat i leđa. tako bi mi pasala jedna dobra i kvalitetna masaža. obukla sam se na brzinu i počešljala kosu, umila se i oprala zube. opet sam se protegnula pucajući kosti.
- nemoguće umorna. - promrmljala sam svom odrazu gadeći se podočnjaka, te otišla u sobu i legla na krevet. upalila sam mp4. hvala Bogu pa je stara dva tjedna u Slavoniji, a i brat s njom. kako divno!!! sinoć su otišli. zatvorila sam oči. počela je pjesma Hand of Blood od mojih najdražih Bulleta. grupa koja me budila iz mrtvih, dizala iz groba. ili pak znala ''ošamariti'' ako se previše zanemes i zaboravim živjeti. da njih nema sigurno bih bila odavno zakopana negdje u zadarskom groblju. preko volje sam ipak utonula u san, prije toga (ako me stara ili stari nazove da čujem) sam stavila mobitel ispod jastuka.

***dream - start***


there goes my valentine again,
soaked in red for what she said,
and now she's gone


ležim na crnom podu obasjanom samo mjesečevim zrakama koje se probijaju kroz prozor s rešetkama. okovi mi na rukama i nogama. u tamnici sam. zarobljena i sama.

oh my god have I done it again,
there's a pulse and it's deafening
I can't help what I hear in my head,
it's the switch that I flick they said


čujem kako se vrata otključavaju i unutra ulazi stranac, čovjek zaogrnut tamnim dugim kaputom i prekrivenog lica. kleknuo je ispred mene i uhvatio me za lice. osjetila sam njegov pogled na sebi, ali nisam mogla vidjeti ništa osim kratke bradice. zatvorila sam oči jer su me pekle nesvjesna prljave odjeće na sebi.
- treba hrane. ništa ne jede i ne pije. - oglasio se muškarac.
- ali doktore. nije svjesna gdje je. - čula sam i ženski glas. doktore? otvorila sam oči i shvatila da ležim u bijeloj prostoriji istoj kao ona crna... samo što je bijela i što nisam na podu nego u krevetu. također bjelom. roba nije prljava i poderana nego čista i... bijela.
- gdje sam? - odgovorila sam plašljivo i histerično. iznenadila sam samu sebe.
- u bolnici. - odgovorio je doktor, a iz hodnika se čulo vikanje.
- OVO JE LUDNICAAAAA!!! JA NISAM LUĐAAAAAAAAK!!! NEMOJTE!!! -
- ako on nije luđak, nisam niti ja. - dodala sam hladno, a sestra se osmjehnula noseći mi hranu. pojela sam sve jer sam bila užasno gladna. - zašto sam ovdje? - upitala sam doktora koji se opet pojavio na vratima. sestri je dao znak da izađe van. sjeo je na krevet do mene i počeo mi pričati.

hand of blood, I don't wanna feel like my heart is breaking
hand of blood, I don't wanna see that my life is burning


- NE!!! - vrisnula sam i prekrila uši. - on ne može biti mrtav!!! neeeeeee!!! -
- ali je, moraš to prihvatiti. - doktor me je privio sebi u zagrljaj dok sam mu suzama natapala kutu. - ubio se u ponoć s 13. na 14.2. a kao primjer je naveo to što mu se ti nisi javila, a rekla si mu 12. da ćeš se ubiti. poslao ti je tad poruku da će to napraviti, a ti si poludjela. probudilo te zavijanje mobitela ispod jastuka, a prije nego si pročitala poruku si čula zadnje stihove pjesme 'Hand of Blood' grupe Bullet For My Valentine. -
- KRIVA SAM!!! NE!!! - vrištala sam. osjećala sam tupu bol... prazninu... - NEEEEEEEEEE!!! - glas mi se parao od vriskova. na kraju su donijeli iglu, na što sam još više pomahnitala. nekako su mi je uspjeli zabosti u vrat, te sam zaspala i dalje vikajući - NEEEEEEEEE!!! -

I saw you look away
is what you've seen too much to take, or are you blind and seeing nothing?
(I saw you run) I saw you run away
is what I've done too much to take or are you scared of being nothing?


nisam mogla otvoriti oči. nisam mogla pogledati. samo sam vidjela crno i ništa. bojala sam se opet susresti s istom boli. s onom prazninom da sam ja kriva što je on mrtav. da sam ja kriva što mi je najvažnija osoba u životu mrtva. zbog mene. zbog toga što je glupi umor prevagnuo. voljela sam dok ova droga... lijek... što li je eć... djeluje. osjećala sam se nemoguće mirnom i spokojnom. bez osjećaja... bez emocija.
odjednom sam osjetila kako mi netko buba o obraz.
- zašto ju tučeš? - čuo se visoki ženski glas. otvorila sam oči i vidjela onog čovjeka s bradicom. samo je ošinuo ženu iza sebe kojoj se jedan crveni pramen jedino vidio i usta našminkana crvenim ružem.

there's a stain on my hand and it's red
oh my god, am I losing it?
I can't help what I've done or I've said
it's the button I push


- ruke su joj krvave. - šokirano je rekla žena. bacila sam pogled na svoje ruke s kojih se cijedila krv. - ti, ti si ga ubila. ti si nam ubila njega!!! - vikala je žena... vrištala...

hand of blood, I don't wanna feel like my heart is breaking
hand of blood, I don't wanna see that my life is burning


- ubit ću te!!! - vrištala je bez prestanka. zatvorila sam oči jer su me njezini vrisci probadali kao nož.

I saw you look away
is what you've seen too much to take, or are you blind and seeing nothing?
(I saw you run) I saw you run away,
is what I've done too much to take or are you scared of being nothing?


čovjek s bradicom me i dalje gledao, pa sam otvorila oči. držao je ruku na mom obrazu i onda je maknuo ruku od mene. pogledao je ženu iza sebe koja je vrištala i lijepo lice kvarila suzama. opet je pogledao mene.

no!

njezin svaki vrisak kao da me ubijao. kao da je sisao život iz mene. kao bodež koji me opet ubio... ubio dio u meni. zatvorila sam oči od muke.

I saw you look away
is what you've seen too much to take or are you blind and seeing nothing?
(I saw you run away) I saw you run away,
is what I've done too much to take or are you scared of being nothing?


odjednom sam čula zavijanje. otvorila sam oči i vidjela onog čovjeka kako se pretvara u vuka... vukodlaka točnije i zavija.

***dream - end***


naglo sam se uspravila trgajući mobitel ispod jastuka koji je zavijao. u ušima sam čula završne stihove pjesme Hand of Blood koja se vrtjela po tko zna koji put jer sam stavial da se ponavlja jedna. srce mi je sišlo u pete. sve se poklapa. bacila sam pogled na sat na mobitelu... ponoć... njegova poruka... drhtavim prstima sam otključala tipkovnicu i pročitala:
oprosti mi što ovo činim. znam da ovo od mene nisi nikad mogla očekivati niti si očekivala. ali jednostavno ...
na svaku točkicu mi je prošao po jedan život.
... volim te. sretno Valentinovo!
odahnula sam i zavalila se nazad u krevet.
P.S. otvori ulazna vrata.
[Vrh] Go down
http://angelguardian.bigforumpro.com/
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimesub kol 30, 2008 1:54 pm

wooowowwwww....weć sma ti rekla da je EXTRA!!!
PREDOBRO...
Tako extra pises da nemrem vjerovat!!!!
Tako si nadarena!!!Ima tu brutalnosti i perverzije ali je!!!uhhh
sva sam se naježila kad sam čitala......UHHH!!!
OĆU JOŠ!!!
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
Andrea d Hopeless

Andrea d Hopeless


Female
Broj postova : 23
Lokacija : tko će ga znat...
Registration date : 19.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimesub kol 30, 2008 1:58 pm

komala sam ti na onom forumu xD
znaš već
[Vrh] Go down
lucy :)

lucy :)


Broj postova : 177
Registration date : 22.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimesub kol 30, 2008 3:15 pm

covjece koji talent......
nisam bas citala dnevnike na ocw, al ocito sam trebala.......
jbt, xtra...... ne znam.... neam rijeci..... 2. put u zivotu
[Vrh] Go down
Mila

Mila


Female
Broj postova : 102
Age : 29
Lokacija : Z@d@r
Registration date : 29.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimened kol 31, 2008 8:42 pm

definitivno pretjerujete
ovo nije ništa posebno
ima boljih textova 329183129384 puta
[Vrh] Go down
http://angelguardian.bigforumpro.com/
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimepon ruj 01, 2008 12:15 pm

pa SVI tvoji texovi su ...Wow
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
lucy :)

lucy :)


Broj postova : 177
Registration date : 22.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimepon ruj 01, 2008 3:13 pm

Mila je napisao/la:
definitivno pretjerujete
ovo nije ništa posebno
ima boljih textova 329183129384 puta

ovo ti je je xtra, ne moras biti skromna =))
[Vrh] Go down
Mila

Mila


Female
Broj postova : 102
Age : 29
Lokacija : Z@d@r
Registration date : 29.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 12:23 am

nisan skromna... samo san realna

kad oćete novi dio?
[Vrh] Go down
http://angelguardian.bigforumpro.com/
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 11:39 am

Ocemo danas,moze li?
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
lucy :)

lucy :)


Broj postova : 177
Registration date : 22.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 6:26 pm

samo ti piši.... Very Happy
[Vrh] Go down
Mila

Mila


Female
Broj postova : 102
Age : 29
Lokacija : Z@d@r
Registration date : 29.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimesri ruj 03, 2008 11:37 pm

ne znan kad će jer neam baš previše vrimena sad kad je škola
[Vrh] Go down
http://angelguardian.bigforumpro.com/
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimesri ruj 03, 2008 11:38 pm

Pa pitala si..ajd reci kad ce onda
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
Jasminowa_perverzna cuja

Jasminowa_perverzna cuja


Female
Broj postova : 56
Age : 29
Lokacija : klc
Registration date : 24.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimepet ruj 12, 2008 5:42 pm

ajmee nicee..neki djelovi su tako sad Sad

ugl preedobro..
[Vrh] Go down
Mila

Mila


Female
Broj postova : 102
Age : 29
Lokacija : Z@d@r
Registration date : 29.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimesub ruj 13, 2008 12:55 am

U NEDILJU NOVI DIO!!!
može?
sutra bi ja napisala, al iden na rodkaš nećakinje Very Happy
[Vrh] Go down
http://angelguardian.bigforumpro.com/
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl
Admin
Admin
cRaZy_sWeEt_TeEn_GiRl


Female
Broj postova : 438
Age : 29
Lokacija : ...OvEr tHe rAiNbOw...
Registration date : 17.08.2008

Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitimesub ruj 13, 2008 12:32 pm

MOze!!!
[Vrh] Go down
https://crazyteenagefun.forumcroatian.com
Sponsored content





Bullet Freak Empty
PostajNaslov: Re: Bullet Freak   Bullet Freak Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bullet Freak
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CrAzY_TeEn_FuN :: Welcome to teen world :: Stories,diaries...-
Forum(o)Bir: